Suchaj - WINAMP
RDN na Gadu-Gadu
 

Program Radia RDN Małopolska

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

Wiadomości lokalne
6:30, 7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30
Informacje dla kierowców (region)
6:45, 7:15, 7:45, 8:45, 14:45, 15:15, 15:45, 16:35
Wiadomości sportowe z regionu
6:50, 20:05
Kościoł Żywy Wydarzenia (region)
5:45, 17:45, 20:50
Wiadomości z kraju i ze świata
6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:00

5.45 - 10.00 Tarnowski poranek
- zaprasza Wanda Wojtanowska i... Jerzy Olszówka, Paweł Mleczko, Marcin Walkowicz, Krzysztof Borowiec, Kamil Wszołek

w programie m.in.: aktualna prognoza pogody, kalendarium historyczne, przegląd prasy lokalnej i ogólnopolskiej, konkursy

10.00 - 13.00 RadioAktywne - zaprasza Monika Faron-Miśtak

13.00 - 16.00 Leci z górki - zaprasza Rafał Huszno

16.00 - 17.00 Puls Regionu - zaprasza Krzysztof Borowiec

17.45 Kościoł żywy - wydarzenia (region)
17.55 Dziennik Radia Watykańskiego


18.00 - 20.00 PROGRAMY MODLITEWNO-EWANGELIZACYJNE
18.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.25 Ewangeliarz
18.30 MSZA ŚWIĘTA zobacz
19.30 RÓŻANIEC zobacz

20.10 - 21.00 Nie tylko dla świętych - niezwykłe świadectwa życia, rozmowy o wierze

21.05 - 22.00 Autorskie audycje muzyczne

poniedzialek: W zakamarkach muzyki - zaprasza Tomasz Pajor
wtorek: Lista Przebojów - zaprasza Paweł Mleczko zobacz

środa: Magazyn Filmowy - zaprasza Rafał Urbaś
czwartek: Gramy po polsku
piątek: Rockolekcje - zaprasza Robert Krupa zobacz

22.00 - 24.00 Autorskie audycje
poniedziałek: Banalnie ważne - zaprasza Rafał Huszno
wtorek: Przesłuchanie zaprasza Sebastian Szafarz
środa: Nikodem puka nocą - zaprasza ks. Krzysztof Orzeł
czwartek: W dżinsach i koloratce - zaprasza ks. Jacek Miszczak
piątek: Postscriptum - zaprasza Kamil Wszołek

24.00 - 6.00 Dzień nocą - powtórki porannych programów


SOBOTA

Wiadomości lokalne
7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30
Wiadomości sportowe z regionu
8:50, 20:05
Kościoł Żywy Wydarzenia (region)
5:45, 17:30, 20:50
Wiadomości z kraju i ze świata
7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:00

6.00 - 10.00 PORANEK Z RADIEM RDN MAŁOPOLSKA
w programie m.in. Ave Maryja, informacje o dniu, patron dnia, prognoza pogody, ewangeliarz, kulturalne ciekawostki
8.15 Przegląd prasy lokalnej
8.50 Wiadomości sportowe (region)

10.00 - 13.00 FONOGRAF - niezapomniana muzyka XX wieku - program Krzysztofa Borowca zobacz


13.00 - 14.00 GRAND RANK - program Krzysztofa Borowca
14.10 Bankomat - gospodarczy przegląd tygodnia

15.05 Muzyczne Dary - Lista przebojów, a po niej Suplement



ok. 17.15 Retrospekcja - zaprasza Rafał Huszno

17.45 Kościoł żywy - wydarzenia
17.55 Radio Watykańskie

18.00-20.00 PROGRAMY MODLITEWNO-EWANGELIZACYJNE
18.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.25 Ewangeliarz
18.30 MSZA ŚWIĘTA zobacz
19.30 RÓŻANIEC zobacz

20.10 W trosce o Kościół - wywiad z administratorem diecezji tarnowskiej, biskupem Wiesławem Lechowiczem
Katechizm Poręczny - ks. Piotr Pawlukiewicz
20.50 Kościoł żywy - wydarzenia (region)

21.00 - 23.00 Wieczór dla Ciebie

23.00 - 6.00 Noc z RDN - muzyka, powtórki programów


NIEDZIELA

Wiadomości lokalne - 7:30, 12:30
Wiadomości z kraju i ze świata - 7:00, 8:00, od 10:00 do 18:00 - co godzinę i o 20:00

6.00 Ave Maryja
6.05 Godzinki do NMP
6.30 Słowo na Niedzielę
7.10 Katechizm Poręczny - ks. Piotr Pawlukiewicz
8.10 W trosce o Kościół - wywiad z administratorem diecezji tarnowskiej, biskupem Wiesławem Lechowiczem

8.30 Kościoł Żywy Wydarzenia
9.00 Msza święta z kościoła Świętego Krzyża w Warszawie zobacz
10.10 Wydarzenia tygodnia - region
11.05 Muzyka dla ducha
12.05 OLiS - zaprasza Paweł Mleczko
12.30 Wiadomości lokalne
13.10 Kościoł Żywy Wydarzenia Tygodnia - program Ewy Biedroń
13.30 - 15.00 Koncert życzeń

14:30 - Radiowo Internetowe Studium Biblijne
15.00 Koronka
15.20 Być bliżej - ks. Krzysztof Orzeł
16.30 Światłocienie rock and rolla - program Krzysztofa Borowca
17.05 Kieszonkowy Leksykon Rozrywkowy - program Krzysztofa Borowca
17.45 Kościół Żywy Wydarzenia

18.00 - 20.00 PROGRAMY EWANGELIZACYJNE

18.15 Lista z mocą

20.10 - 21.00 Sportowy wieczór - zapraszają Krzysztof Serek i Grzegorz Golec

21.00 - 22.00 Muzyczne formaty - Muzyka mistrzów zaprasza ks. Stanisław Garnczarski

23.00 - 6.00 Noc z RDN - muzyka, powtórki programów


* PROGRAM TRANSMISJI MSZY ŚW. i RÓŻAŃCA ZOBACZ

* UWAGA. Program może ulec zmianie w przypadku innych transmisji